El ve Ayak Bakımınıza Özen Gösterin!

El ve ayak bakımı için kaçırılmayacak ürünler

El ve ayak bakımlarınızı özenle yapabileceğiniz birbirinden kullanışlı ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Çevre ile teması en fazla olan el tırnaklarına ve ayakkabılarınız içerisinde hava alması zorlaşan ayak tırnaklarına düzenli aralıklarla bakım yapmak oldukça önemli. Bu durumlara karşı tırnaklarınızı korumak ve onları daha güzel ve estetik bir görünüme kavuşturmanızı sağlayacak ürünleri sizler için listeledik. Tırnak sağlığınızı ve onları en iyi şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayacak bu ürünlere gelin birlikte göz atalım.

1- Tırnaklarınızın kolay şekillenmesini sağlayacak tırnak makası

Tırnaklarınızı düzgün bir şekilde kesmenize yardımcı olacak solingen tırnak makası, kolay kavranabilir yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Kullanışlı törpüsü ile tırnaklarına en iyi şeklini verebilir ve kaliteli malzemesi ile uzun süreli kullanım imkanı verir.

2- Parlak tırnaklar için…

Tırnaklarınızı canlı ve parlak görünüme kavuşturabileceğiniz renk seçenekleriyle tek katta dahi üstün kapatma sağlayan pastel oje sizlerle buluşuyor. Geniş fırçası sayesinde kolaylıkla sürebilirken, zararlı madde içermemesi ile de tırnaklarınızın sağlıklı yapısını kuruyor.

3- Tırnaklarınızı pürüzsüz bir görünüme kavuşturun

Tırnaklarınızı kusursuz bir şekilde düzeltmenizi sağlayacak rahat kullanıma sahip solingen törpü, tırnaklarınızı en iyi görünüme kavuşturmanıza yardımcı olacak. Kaliteli malzemelerden üretilen tırnak törpüsü, hem dayanıklığı hem de kullanışlılığı bir arada sizlere sunacak.

4- Estetik ve göz alıcı tırnaklar için…

Kusursuz bir görünüme kavuşacağınız takma tırnaklar, üzerine dilediğiniz renkte ojeyi sürmenize olanak sağlayacak. Kolay takılabilir ve çıkarılabilir yapısı ile rahat bir kullanım imkanı veren tırnaklar, doğal bir görünüm vadediyor.

5- Kolay kullanımlı tırnak fırçası

El ve ayak bakımlarınız sonrasında, tırnaklarınızın gün içerisinde yıpranması durumunda tırnaklarınızı pratik bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı olacak Nascita tırnak fırçası tam da aradığınız ürün olmaktadır. Kolay tarama, şekil verme işlemlerini basit bir şekilde yapabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilen fırça vazgeçilmezlerinizden olacak.

6- Tüm ihtiyaçlarınız tek bir sette

Kaliteli malzemelerden üretilen makine ve başlıkları tırnaklarınızı kesmenize, törpüleyerek şekil vermenize ve nasırlarını yok etmenize yardımcı olarak kullanışlı bir yapı sunar. Dilediğiniz her yere taşımanızı sağlayacak çantası ile her an el ve ayak bakımınızı yapabilmenize yardımcı olur.

7- Tırnaklarınıza eğlenceli desenler çizmeye ne dersiniz?

Tırnaklarınızı rengarenk desenler ve noktalar ile süsleyebileceğiniz set ile enerjinizi yükseltecek ve yaratıcılığınızı yansıtabileceksiniz. Kolay kullanılabilir birbirinden farklı fırçalar ve nokta kalemler ile tırnaklarınıza en iyi dokunuşu yapabileceksiniz.

8- Takma tırnakları çıkarma işkencesine son!

Takma tırnaklarınızı cildinize ve doğal tırnaklarınıza zarar vermeden kolay bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olacak solüsyon en iyi yardımcınız olacak. Kolay uygulanabilir yüksek kalitedeki ürün, çıkarma pedi ile birlikte en iyi sonucu almanızı sağlayacak.

9- Tırnak bakım kremi olmazsa olmaz

El ve ayak tırnaklarınızı güçlendirmeniz için üretilen formül mükemmel bir bakım sağlar. Tırnak etlerini nemlendirerek yumuşatır ve cildinizi besler. Yağ içermeyen yapısı sayesinde kolayca emilir ve kusursuz tırnaklara kavuşturur.

10- Ayak bakımınız için

Ayak tırnaklarınız için özel olarak tasarlanan makas çıtçıtlı özelliği ile kullanışlılık ve pratiklik sağlar. Tırnaklarınızı sağlıklı ve iyi görünümlü şekillerine kavuşturabileceğiniz makas ayak bakımınıza hakettiği değeri vermenize yardımcı olur.

(KAYNAK:https://www.mynet.com/el-ve-ayak-bakimi-icin-kacirilmayacak-urunler-1266752-mykadin)

Diğer Yazılar

Meğer evde de yapılıyormuş! Evdeki doğal malzemelerle tütsü yapımı
Genel
Genel

Meğer evde de yapılıyormuş! Evdeki doğal malzemelerle tütsü yapımı

Aktar Diyarı - 24 Kasım 2021

Kokuların, insan psikoloji üzerinde önemli etkisi var. Güzel kokular pozitif etkiler yaratarak hem ruhunuzu dinlendirir hem de enerji verir. Oda kokusu ve tütsü gibi ürünler sayesinde bu…

Şifa ararken sağlığınızdan olmayın! Hangi bitki çayı neye iyi geliyor? İşte bitki çaylarının vücuttaki etkileri:
Baharatlar
Baharatlar

Şifa ararken sağlığınızdan olmayın! Hangi bitki çayı neye iyi geliyor? İşte bitki çaylarının vücuttaki etkileri:

Aktar Diyarı - 24 Kasım 2021

Uzmanlar, sağlığa pek çok faydası olan bitki çaylarının düzenli olarak ve doğru miktarda tüketilmesinin önemini sıkça vurguluyor. Vücutta biriken toksinleri temizleyen, kan şekerini düzenlemeden sinirleri yatıştırmaya kadar…

Hem ağrı kesici hem de iyi bir temizleyici! Birçok alanda mucizeler yaratan Epsom tuzu ile ilgili detaylar…
Genel
Genel

Hem ağrı kesici hem de iyi bir temizleyici! Birçok alanda mucizeler yaratan Epsom tuzu ile ilgili detaylar…

Aktar Diyarı - 23 Kasım 2021

Mucizeler yaratan Epsom tuzu, kaya tuzu ile karıştırılsa da sofra tuzu yerine kullanılmaz. Sofra tuzunun aksine banyodan cilt güzelliğine kadar birçok alanda kullanılır. Ancak her güzel şeyin…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

By kategorideki diğer yazılar