Gül Suyu ve Cilde Etkileri

Cilt Lekeleri İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu cilt lekeleri için çok faydalı doğal bir kaynaktır diyebiliriz.Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz,cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz.Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp,cildinize kullandığınız zaman,cildiniz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

Cilt Kırışıklıkları İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu cilt kırışıkları için bulunmaz bir nimettir.Gül suyu yüzünüzdeki kırışıkları siler ve yeni kırışıkların oluşmasını engeller.Kırışıklar için gül suyu ile yüzünüzü silebileceğiniz gibi “kırışık giderici gül suyu maskesi” başlıklı yazımızda verdiğimiz maskeyi uygulayabilirsiniz.

Gül Suyunun Sivilcelere Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu güzelliğiniz bozan sivilceler için çok faydalıdır.Sivilceleri yok etmek için doğal çözüm olan gül suyu,kısa sürede sivilcelerini yok eder.Gül suyu ile düzenli olarak yüzünüzü silmek yeterli olacaktır.Gül suyu cildinizi derinlemesine temizleyeceği için sivilceleri kökten yok edecektir.

Göz Altı Morlukları İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:

Göz altlarını gül suyu ile temizlemek,göz altında oluşmuş yağ bezelerine,yorgunluktan oluşan göz altı torbalarına ve göz altı morluklarına iyi gelir.Göz altı sorunlarının giderilmesinde gül suyu harika bir çözüm yöntemidir.

Kısacası gül suyu cilt için harika bir doğal kaynaktır.Cilt lekeleriniz mi var çözüm gül suyu, cildinizde kırışıklar oluşmaya başladı üzülüyor musunuz çözüm gül suyu,Göz altlarınızda torbalanmalar,morluklar mı var,çok yoruldunuz şişlikler mi oluştu çözüm gül suyu diyebiliriz.Cildinizi derinlemesine temizlemek ve rahatlatmak için gül suyu en doğal toniktir.

 

Diğer Yazılar

Romantizmi doruklarda yaşamanıza yardımcı olacak 7 doğal afrodizyak
Cinsellik
Cinsellik

Romantizmi doruklarda yaşamanıza yardımcı olacak 7 doğal afrodizyak

Aktar Diyari - 14 Şubat 2019

Her şeyin doğalını kullanmak isteyenler için yedikçe cinsel hayatı iyileştiren en etkili yiyecekleri araştırdık, buyursunlar; Romantizmi doruklarda yaşamanıza yardımcı olacak 7 doğal afrodizyak Şili biberi Bu canlandırıcı…

Böbrek taşını temizleyen mucize karışım…
Genel
Genel

Böbrek taşını temizleyen mucize karışım…

Aktar Diyari - 13 Şubat 2019

Böbrek taşı rahatsızlığı günümüzde oldukça yaygın olarak görülen hastalıklardan biridir. Öyle ki her 5 kişiden 1'in de bu rahatsızlık görülüyor. Kişinin yaşam kalitesini bozan bu rahatsızlık günlük…

Dr. Mehmet Öz açıkladı: Bu besinleri tüketen hasta olmuyor!
Meyveler
Meyveler

Dr. Mehmet Öz açıkladı: Bu besinleri tüketen hasta olmuyor!

Aktar Diyari - 11 Şubat 2019

Ünlü hekim Mehmet Öz kışın sağlığınızı garanti altına almaya sağlayacak beslenme yöntemlerini açıkladı. Üstelik bu besinler sayesinde hem bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirebilir hem de hızlı bir şekilde kilo…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

By kategorideki diğer yazılar