Gül Suyu ve Cilde Etkileri

Cilt Lekeleri İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu cilt lekeleri için çok faydalı doğal bir kaynaktır diyebiliriz.Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz,cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz.Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp,cildinize kullandığınız zaman,cildiniz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

Cilt Kırışıklıkları İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu cilt kırışıkları için bulunmaz bir nimettir.Gül suyu yüzünüzdeki kırışıkları siler ve yeni kırışıkların oluşmasını engeller.Kırışıklar için gül suyu ile yüzünüzü silebileceğiniz gibi “kırışık giderici gül suyu maskesi” başlıklı yazımızda verdiğimiz maskeyi uygulayabilirsiniz.

Gül Suyunun Sivilcelere Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu güzelliğiniz bozan sivilceler için çok faydalıdır.Sivilceleri yok etmek için doğal çözüm olan gül suyu,kısa sürede sivilcelerini yok eder.Gül suyu ile düzenli olarak yüzünüzü silmek yeterli olacaktır.Gül suyu cildinizi derinlemesine temizleyeceği için sivilceleri kökten yok edecektir.

Göz Altı Morlukları İçin Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:

Göz altlarını gül suyu ile temizlemek,göz altında oluşmuş yağ bezelerine,yorgunluktan oluşan göz altı torbalarına ve göz altı morluklarına iyi gelir.Göz altı sorunlarının giderilmesinde gül suyu harika bir çözüm yöntemidir.

Kısacası gül suyu cilt için harika bir doğal kaynaktır.Cilt lekeleriniz mi var çözüm gül suyu, cildinizde kırışıklar oluşmaya başladı üzülüyor musunuz çözüm gül suyu,Göz altlarınızda torbalanmalar,morluklar mı var,çok yoruldunuz şişlikler mi oluştu çözüm gül suyu diyebiliriz.Cildinizi derinlemesine temizlemek ve rahatlatmak için gül suyu en doğal toniktir.

 

Diğer Yazılar

Çayınızı nasıl alırdınız? 12 farklı ülke ve kültüre ait çay çeşitleri
Genel
Genel

Çayınızı nasıl alırdınız? 12 farklı ülke ve kültüre ait çay çeşitleri

Aktar Diyari - 10 Aralık 2018

Çayın kültürümüzdeki yeri oldukça güçlüdür. Kahvaltının en güzel eşlikçisi, gün davetlerinin olmazsa olmazı ve dost muhabbetlerinin kaçınılmazıdır. Bizim için bu kadar değerli olan çayın dünyada pek çok…

Nar Tüketmek İçin 9 Neden
Meyveler
Meyveler

Nar Tüketmek İçin 9 Neden

Aktar Diyari - 9 Aralık 2018

Kırmızı rengini veren ‘antosiyanin’ bileşeni sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiren, gripten kansere dek birçok hastalığı önleyebilen narın faydalarını öğrenmeye ne dersin? Beslenme ve Diyet Uzmanı Hazal Çatırtan Çobanoğlu…

Son dönemin en popüler bitkisi moringanın faydaları
Diyet & Zayıflama
Diyet & Zayıflama

Son dönemin en popüler bitkisi moringanın faydaları

Aktar Diyari - 8 Aralık 2018

Hindistan'da yetişen moringa bitkisi çay şeklinde tüketildiğinde vücudunuza birçok yarar sağlayabilir. Oldukça popüler bir hal alan moringa çayını dikkatli tüketmek gerekiyor çünkü kontrolsüz tüketimi ise vücuda zarar…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

By kategorideki diğer yazılar