Acı Badem Kremi

0

Acı Badem Kremi

Acı Badem Kremi, Acı Badem Sütünde olduğu gibi cildin nemlenmesi, kurumasını önlemesi, beslemesi ve yumuşak ipeksi bir tene kavuşmasını sağlayan tamamen doğal bir kremdir. İçeriğinde bulunan A ve B vitaminleri, amigdalin, protein ve şeker sayesinde cilt bakımında en etkili ürünlerden biri halini almıştır. Aynı zamanda hiçbir yan etkisi bulunmayan ürün rahatlıkla hassas ciltlerde ve çocuklarda da kullanılabilmektedir. Özellikle kuru ciltli kişilerin, pek çok ürün denemiş ve olumlu sonuç alamamış olmaları halinde bile, badem yağı kremi ile yüz güldürücü sonuçlar alması, ürünün tercih edilmesi açısından ilk sıradaki sebeplerindendir.

yerlibadem

 

Badem Yağı Kremi Faydaları

Badem Yağı Kremi Faydaları, Badem yağı kremi uzun yıllardır faydaları bilinen ve özellikle cilt bakımı için kullanılan badem yağından yapılmakta ve badem yağına nazaran, yararları eşdeğer olup, kullanımı çok daha kolay olan bir üründür. İçeriğinde bulunan A ve B vitaminleri, amigdalin, protein ve şeker sayesinde cilt bakımında en etkili ürünlerden biri halini almıştır. Aynı zamanda hiçbir yan etkisi bulunmayan ürün rahatlıkla hassas ciltlerde ve çocuklarda da kullanılabilmektedir. Özellikle kuru ciltli kişilerin, pek çok ürün denemiş ve olumlu sonuç alamamış olmaları halinde bile, badem yağı kremi ile yüz güldürücü sonuçlar alması, ürünün tercih edilmesi açısından ilk sıradaki sebeplerindendir.

Badem yağı kremi faydaları; arasında en göze çarpan özelliği kullanılan ciltlerdeki sorunların kısa sürede giderilmesi ve cildin canlı, sağlıklı bir görüntü almasıdır. Cildin erken yaşlanmasını engellemek için kullanımı ise, ürünün cilt sağlığı açısından önemini göstermektedir. Çeşitli sebeplerden oluşan tahrişlere karşı etkili şekilde hücresel besleyiciliği ve içerdiği vitaminler sayesinde, eskimez kitaplarda yara izi gidericisi olarak tarif edilir. Modern hayatın etkilerini en fazla yüz ve göz çevresinde yaşayan kadınlar için, gözlerdeki canlılık ve göz çevresindeki morarma ve kırışıklıklar için etkili olduğu bilinmektedir. Yağ formunun özellikle de krem şeklinde yoğun kıvamlı bir hale getirilmesi sayesinde, çalışan bayanların gece bakımı sırasında, kolayca ciltlerine uygulamaları söz konusudur. Herhangi bir cilt problemi olmayanların bile, kış aylarında ciltlerindeki renk değişikliğini kontrol altına almaları açısından, günlük olarak kullanmaları önerilmektedir. Badem ya da acı bademden elde edilen krem ve yağın cilt etkilerinin yanında saç ve saç derisi üzerinde de inanılmaz etkileri bulunur.

cevizbademfindik

Badem Yağı Kremi Faydaları

Saçlardaki güçsüzlük ve kolay kopmalar konusundaki etkisi eskiden beridir tartışılmaz. Sıkça kullanılan badem yağının krem formunun saç diplerine uygulanması, etkisinin daha hızlı ortaya çıkmasını sağlar. Her konuda olduğu gibi badem yağı kremi faydaları ve etkileri konusunda, çok çeşitli tarif ve kullanım şekli bulunur. Örnek olarak; saç dipleri için deriye iyice yedirilip 20-30 dakika bekledikten sonra saçlar yıkanabilir. Topuk ve doğum çatlakları ve cilt için, yuvarlak hareketler ile masaj yapılarak, uygulanması en etkili uygulama şekillerindendir. Göz çevresi için bir pamuk yardımı ile gece bakımı olarak ince bir tabaka sürülerek, sabah ılık su ile yıkanabilir. Dilerseniz badem yağı kremini, rahatlıkla makyaj temizlemek için de kullanabilirsiniz.

Satın Almak İçin Hemen Tıkla : Acı Badem Kremi

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın